Nieuw: 5-daagse opleiding UPD Opsteller
Nieuw: 5-daagse opleiding UPD Opsteller
Wilt u zich onderscheiden in de markt als gediplomeerd UPD-opsteller deelgebied BMI en OAI of heeft uw bedrijf de ambitie om een erkend UPD-opsteller van het deelgebied BMI en OAI werkzaam te zijn? Dan is de nieuwe opleiding die Obex heeft ontwikkeld de perfecte opleiding voor u!
Obex heeft zeer veel ervaring met het opstellen van PvE’s voor de BMI en OAI en heeft veel kennis van brandfysica en alle brandveiligheidsconcepten die noodzakelijk zijn om een UPD deelgebied BMI en OAI op te stellen.
Onderwerpen die behandeld worden:
- Wet- en regelgeving in relatie tot het tijdig vaststellen van een brand en tijdig alarmeren om veilig te kunnen vluchten.
- PGS-15 richtlijn bij opslag van verpakte gevaarlijke stoffen.
- CCV- certificatieschema Uitgangspuntendocument Brandbeveiliging - deelgebieden brandmeld- en ontruimingsalarminstallatie.
- Brandfysica en menselijk gedrag bij brand en vluchten.
- Brandbeveiligingsinstallaties die gestuurd kunnen worden door de brandmeldinstallatie.
- Diverse opdrachten.

Meer informatie
Op de speciale opleidingspagina kunt u meer informatie vinden. Hier kunt u zich ook inschrijven.