Samen Sterk in Integrale (Brand)Veiligheid

Uw Kennisleverancier in (Brand)Veiligheid

  • Banner

Organisatie Obex

Obex wordt gevormd door een team van zeer ervaren mensen met een praktische achtergrond binnen de brandveiligheid. Iedereen is specialist op zijn of haar vakgebied. Daardoor kan Obex een hoge kwaliteit van diensten en service aanbieden.

Twan Lenders
Directeur
06-49318909
twan.lenders@brafon.nl
Pieter van Hoorn
Directeur
06-51076291
pieter.vanhoorn@brafon.nl 
Aafke Geerling 
Manager Opleidingen 
06-12702583
aafke.geerling@obex.nl 
     
     
Rob Klunder 
Communicatie
06-83975681
rob.klunder@obex.nl
Nick Warnshuis
Consultant Brandveiligheid
06-19015380
nick.warnshuis@obex.nl
Bart Lohuis
Consultant Brandveiligheid 
06-17002400
bart.lohuis@obex.nl
     
     
Huub van Schaik
Consultant Brandveiligheid
06-26947020
huub.vanschaik@obex.nl
Frank Arentsen 
Consultant Brandveiligheid 
06-26080832 
frank.arentsen@obex.nl
Vincent Hendricksen
Project Manager
06-51076320
vincent.hendricksen@brafon.nl
     
     
Mario Struik
Consultant Brandveiligheid
06-20636054
mario.struik@brafon.nl
Arthur Vels
Consultant Brandveiligheid
06-19013636
arthur.vels@obex.nl
Wilco de Gier 
Trainee 
wilco.degier@obex.nl
     
     
Bianca Ebbers 
P&O 
bianca.ebbers@brafon.nl
Sharon Elissen
P&O
sharon.elissen@brafon.nl